Amazon Cevizi nedir, Amazon Cevizi kullananlar ne diyor ?

 


 

 

 

 

 

 

Amazon Cevizi Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet üzerinden yaptığımız işlemlerden birçoğunu alışveriş siteleri oluşturmaktadır. Ziyaret ettiğiniz sitelerden istediğiniz ürün hakkında bilgi edinebilir, fiyatları karşılaştırabilir ve sipariş verebilirsiniz. Ancak dikkat edeceğiniz maddelerden biri resmi satış sitesi olmasıdır. Firmamız resmi olarak satış yaparak müşteri memnuniyeti toplamaktadır. Orijinal ürün gönderimi internet alış verişlerinde önemli bir etkendir. Hologram güvenlik etiketi aranılan bir özelliktir. Sipariş verirken ve ya teslimat ile ilgili beklerken dahi müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir ve soru ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçeriğinde Neler Var?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi bitkisel bir üründür. Bu ürün ilaç olarak kullanılmamaktadır. Bir hekim tarafından hastalığı tedavi edici yönde önerilmez. İçerisinde yoğun miktarda selenyum vardır. Lifli ve Vegan yapısı ile göz doldurmaktadır. Karbonhidrat oranı azdır. Vitaminler de kullanılarak bir karışım meydana getirilmiştir. Gluten ve şeker kullanılmadan üretilmiştir. Bu bileşenler sayesinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Talimatları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi satın alırken kullanım kolaylığını da göz önünde bulundurunuz. Kullanıcı yorumlarında dikkati çeken bir konu da budur. Kullanım için fazladan bir bilgi ve birikime ihtiyaç duymazsınız. Sadece düzenli ve doğru kullanım yapmalısınız. Bir ay boyunca düzenli olarak günde 3-4 adeti geçmeden kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihi geçen ürünleri ve paketleri satın almayınız, kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Amazon cevizi satın almaya karar verdiğinizde önce sipariş formu hazırlarsınız. Bu formu akıllı telefonlarınızdan, tablet ve ya bilgisayarlarınızdan, dilediğiniz zaman ve istediğiniz yerde doldurabilir, tek tıkla onaylayabilirsiniz. Tarafımıza ulaşan talebiniz için öncelikle stoklar kontrol edilir ve istediğiniz kadar ürün hemen paketlenerek kargo şirketine verilir. Aynı gün kargo özelliğimizle teslimatınız hız kazanır ve günlere beklemek zorunda kalmazsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Aldığınız ürünü bir an önce ödemek ve tam olarak sahip olmak istersiniz. Bunun için birkaç farklı yol izleyebilirsiniz. Kapıda ödemeyi tercih eden müşterilerimiz teslimat sırasında ödeme yaparken, online seçeneklerde havale ve ya EFT yolları kullanılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanyalı listeye göre 1 adet 59, 3 adet 122, 6 adet 189 tl’dir.