Enginar Macunu nedir , Enginar Macunu seti resmi satış sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enginar Macunu Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Genellikle internet  alışverişlerinde teslimat süresinde sıkıntı olur. Bazen söylenen ve ya vaat edilen tarihte paketiniz size ulaşamayabilir. Bazen ise ulaşan paketteki ürün ile sitede gördüğünüz ürün aynı olmayabilir. Bazen ürün için belirlenen fiyat ile sizden talep edilen ücret aynı olmayabilir. Tüm bu uyumsuzlukların önüne geçen sitemiz resmi olarak satış yapmakta, orijinal ürün göndermekte ve uygun fiyat seçenekleriyle ekonominize de soluk aldırmaktadır. En belirgin ve beğenilen hizmetimiz ise siparişi verdiğiniz gün hemen kargo şirketine paketinizin teslim edilmesidir. Böylece teslimat süreniz olabildiğince kısalır, sizler de belirsiz zamanlar yaşamazsınız.

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siparişiniz yola çıktı ve paketinizi dört gözle bekliyorsunuz, ancak haber alamıyorsunuz. İşte sanal alışverişte karşılaşılan en büyük sorunlardan biri de budur. Bunun önüne geçebilmek için kargom nerede uygulaması her daim yanınızdadır ve paketinizin an ve an hareketlerini takip edebilirsiniz. İhtiyacınız olan miktarda ürünü sadece size özel olarak paketlenmiş olarak yaklaşık 2 iş gününde teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Enginar Macunu Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürün ile ilgili kulaktan dolma bilgilere asla itibar etmeyiniz. Sadece üretici firmanın belirttiği şekillerde kullanınız. Bu kullanım detayları gönderdiğimiz hologram etiketli pakette mevcuttur. Okuduktan sonra hemen kullanabilirsiniz. Macun her gün düzenli olarak kullanılmalıdır. Sabah saatlerinde tüketilebilir. Bir kaşık uygun olmaktadır. Kullanırken karnınızın aç ya da tok olması fark etmemektedir. Son kullanma tarihine ve saklama koşullarına dikkat ediniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlandırma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bugün indirim yakalayabilir bu ürünü dilediğiniz miktarda hem de ücretsiz kargo seçeneğiyle satın alabilirsiniz.  1 adet 129 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 219 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 299 tl + ücretsiz kargo ile satılan Mumiyo macunu için şimdi hemen sipariş formunda yer alan ad, soyad ve adres bilgilerini doldurunuz. Bilgilerin eksiksiz, doğru olduğundan emin olunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gereksinim duyduğunuz miktarı belirledikten ve bize bildirdikten sonra stoklarımız kontrol edilir ve ürün paketlenir. Aras, PTT, MNG Kargo güvencesiyle dağıtıma başlanır, ödemenizi kapıda ve ya online olarak yapabilirsiniz.