Gastrobiplex tablet , Gastrobiplex nereden alınır hakkında bilmedikleriniz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gastrobiplex Şimdi Türkiye’de

 

 

 

 

 
Teknolojik imkânların sıklıkla kullanıldığı çağımızda artık birçok ürünü uluslararası anlamda inceleme ve temin edebilme fırsatı bulmaktayız. Bazı formüller kullanıcı yorumlarıyla çok sayıda insanın dikkatini çekmektedir. Gastrobiplex de dünya çapında isminden sıklıkla bahsedilen bir üründür. Şimdi resmi satış yapan firmamız sizi bu ürünle buluşturmaktadır. Zahmetsizce incelediğiniz bu ürünü aynı pratiklikte kısa sürede temin edebilirsiniz. 7/24 çalışan ekibimiz ve uzman kadromuz ile sipariş aşamasından teslimata kadar yanınızdayız. Tamamen orijinal ve faturalı ürün gönderimi sağlayarak da aklınızda soru işaretleri olmasına fırsat vermemekteyiz.

 

 

 

 

 

 
Tablet Kullanımı

 

 

 

 

 

 
Gastrobiplex piyasada bir kutu içerisinde yer alan 20 adet efervesan tablet şeklinde bulunmaktadır. Efervesan tabletler suda eriyebilme özelliğine sahiptir. Tablet içeriği bitki özleri ve multivitamin desteğiyle oluşturulmuştur. Sabah öğününüzden yaklaşık yarım saat sonra bir adet tableti bir bardak oda sıcaklığındaki su içerisinde çözdürünüz. Tamamen çözündüğünden, homojen bir karışım haline geldiğinden emin olunuz ve tüketiniz. Akşam yemeğinizden sonra da tok karnına bir adet suda çözünmüş tableti alabilirsiniz. Tabletler mavi ve beyaz renkte bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Şirketleri ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 
Artık zamanımızın çok değerli olduğu ve kargo şirketlerinin de ürün sahibi olabilmemizde oldukça işe yaradığı bir gerçektir. Özveriyle, özenle Türkiye’nin her noktasına dağıtım yapan PTT Kargo, Aras Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktan bu anlamda gurur duymaktayız. Kargo şirketlerinin dağıtım sırasında kapıda ödeme imkânı sunduğunu da hatırlatmak isteriz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Fiyat Bilgisi;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gastrobiplex için oluşturduğumuz indirimli fiyatlarımız; 1 adet için 79 tl + kargo bedeli, 2 adet için 149 tl + ücretsiz kargo, 3 adet için 219 tl + ücretsiz kargo ve 4 adet için 289 tl + ücretsiz kargo şeklindedir. Çoklu alımlarda ücretsiz kargo avantajını yakalamak için hemen şimdi siparişinizi oluşturarak istediğiniz miktarı belirtiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Siparişle Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Gastrobiplex ürününden kaç adet alacağınıza karar verdiğinizde ödeme seçeneklerinden kredi kartı, nakit, EFT ve ya havale alternatiflerini ya da kapıda ödemeyi tercih edebilirsiniz. Siparişiniz onaylandığında aynı gün paketiniz kargo şirketine teslim edilir.