hairxr serum ve şampuan nedir , hairxr almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hairxr serum ve Şampuan Seti Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün satın almak artık eskisi kadar zaman alan ve teferruatlı bir işlem olmaktan çıkmıştır. İnternet sitelerinde satışı sağlanan birçok ürün ve bu ürünleri sipariş veren oldukça büyük bir kesim bulunmaktadır. Çünkü oturduğunuz yerden zahmetsizce ürünleri inceleyebilir, içerik ve kullanımları hakkında bilgi sahibi olabilir, uygun fiyatları karşılaştırabilir ve sonunda satın alabilirsiniz. Resmi satış sitemizde satın alma adımları da gayet pratiktir. Sipariş formu oluşturur arkanıza yaslanırsınız. Çünkü bundan sonrası sitemizin ürün temini, aynı gün kargo ve hızlı teslimat adımlarıyla devam edecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hairxr serum ve şampuan seti için ihtiyacınız olan miktara karşılık gelen fiyat için birkaç farklı şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bazı kullanıcılarımız kapıda ödeme yöntemini daha uygun bulmaktadır. Teslimat sırasında nakit para ile ya da kargo görevlisinin yanında getirdiği pos cihazı yardımıyla kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz havale ve ya EFT yollarını da tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hairxr Serum ve Şampuan Seti Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün kullanım şekli için güvenlik etiketi bulunan yani hologram etiketli orijinal ürün kutusu üzerinde bulunan açıklamaları dikkatle okuyunuz. Okuyup anladıktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Kullanım günlük olarak yapılmaktadır. Bir günde yaklaşık 20-25 damla kadar kullanmanız yeterlidir. Uygulama yaptıktan sonra ortalama 5 dakika parmak uçlarınızla masaj da yapabilirsiniz. Kullanmaya başladığınız birinci ay bu işlemi her gün yapmalısınız. Ancak ilerleyen zamanlarda gün aşırı da yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hairxr serum ve şampuanı içinde narenciye, reyhan çiçeği, kus kus otu, üzüm çekirdeği, zeytinyağı, ful çiçeği, ısırgan otu, defne yaprağı, papatya ve nar çiçeği gibi tamamen bitkisel bileşenler kullanılmıştır. Orijinal ürününüzü direkt güneş ışığında bırakmamanız tavsiye edilir. Rutubetsiz ve serin bir ortamda, kendi kutusunda saklamalısınız. Ürün bir ilaç değildir. Beklenmeyen bir etki ile karşılaşırsanız bir sağlık kuruluşundan destek alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Tanıtım fiyatlarıyla satış yaparak isteyen herkese ulaşmayı hedefliyoruz. 1 set 59 tl, 3 set 122 tl, 6 set 189 tl, ayrıca çoklu siparişlerde kargo ücretsizdir.