Yorumlar

113 Yorum Var;

 1. Ugur aksoy diyor ki:

  Arkadaşlar ince telli saçları dolgun gösteriyor ve azda olsa çıkarıyor ben alalı 10 gün oldu cansız saçlarım şimdi dalgalı görünüyor sabah serumu damlatın çıkın zaten koku yok akşam da yatmadan önce damlatın sabah yıkayın döngü bu ben böyle yapıyorum. Size tavsiyem 3 lü seti alın çıkarmasa bile saçı gür gösteriyor ve dökülme azalıyor . Kaşıntı falan çok az oluyor saç derisiyle ilgili bir durum bu.

 2. Halil uyar diyor ki:

  Kullanan biri cidden numarasını vere Bilir mi gerçek mi sahte mi öğrenmem lazım ona göre alacam

 3. Ecem lafci diyor ki:

  Arkadaslar yorumlarda herkez farklı bişey söylüyor gerçekten sac uzatıyor mu acaba. .

 4. Hasan hereceoğlu diyor ki:

  Gercekten kullanan birileriyle iletişime gelebilirmi

 5. Muhammet gunaydin diyor ki:

  Sakali çikmayanlarda kullanabilirmi.etkisi varrmidir

 6. gûlseren temel diyor ki:

  Fiyati nekadar

 7. Abdülmelik Abdullah diyor ki:

  Bu üründen ben de almak istiyorum fakat dolandırılmaktan korkuyorum. Çünkü piyasada dolandırıcı dolu. Daha önce yine çok inanarak büyük umutlarla aldığım bir ürün ve yine kocaman bir hayal kırıklığı. Bu ürüne nasıl güvenebilirim? Buradaki yorum yapanlardan aldığım izlenim memnun kaldıkları yönünde fakat. Netten yaptığım araştırmalar sonucunda ve insanların görüşü, bu ürünün sahte olduğu aksine saçında daha da çok dökülme olduğu görüşünde olanlar var. Ben bu ürüne ve bu siteye niye ve nasıl güveneyim? Para iadesi garantisi veriyor musunuz?

 8. İsa diyor ki:

  Arkadaşlar ben bu ürünü aldım kullanıyorum henüz bir faydasını görmedim bekliyorum bakalım bir fayda gösterecekmi

 9. mert mert diyor ki:

  kıbrısa gönderiyormusunuz acaab a ??

 10. Mehmet K. diyor ki:

  Hemen hemen bütün yorumları okudum anladığım admin cevap vermiyor.Saçı uzatıyor ama saç çıkarmıyor yani yine kandırılıyoruz gibi bir durum sezdim.Saç ekimi evet zor ve maliyetli ama iyi bir klinikte yapildiginda basari oranı cok yuksek.Ben çok güvenmedim açikcasi.