Yorumlar

113 Yorum Var;

 1. Abdullah Soy diyor ki:

  Arkadaşlar bugün başladım olumlu sonuç alırsam haberdar ederim...

 2. NİSA diyor ki:

  Merhabalar ben de bu ürünü kullanmak istiyorum da bana bilgilendirme yapabilirmisiniz. Nasıl kullanmalıyız ne kadar zamanda etkisini gösterir...??

 3. Mustafa efe Sezen diyor ki:

  Bu urunu sakal icin kullanmak istiyorum. Kullanan varsa bana bilgi verebilirmi ise yariyormu ve sakala surdukten ne kadar sonra yikamamiz gerekiyor

 4. Cihangir diyor ki:

  Bugun basladim 1 ay sonra yazicam soncu arkasallar

 5. Yasemin diyor ki:

  Neden sorulara yetkili birisi cevap yazmıyor ? Uygulama yaptıktan sonra, herhangi bir saç kremi uyguluyabilirmiyiz ?

 6. Gül diyor ki:

  Bn ürünü 20 gündür kullanıyorum . Saçlarım gürleşti ve eskisinden daha hızlı uzadı. 1 cm uzayan saçım 2 cm uzadı tek fark bu. Bu ürünü uzun Bi süre kullanmayı düşünüyorm

 7. Cok acil cevap yazin diyor ki:

  Arkadaslar bu ürünü nasil kullanacagim ayrintili bir sekilde anlatirsaniz cok sevinirim

 8. Alev Alev diyor ki:

  Mesajımı tamamlayamadım. Merak edenler için yazayım, ürünü şu şekilde kullanıyorum. Önce ellerimle kafama kuru kuru masaj yapıp kan dolaşımını hızlandırıyorum. Kafam ısınınca damlalıkla ilgili bölgelere serumu damlatıp kuruluk hissi duyana kadar parmak uçlarımla ilacı yediriyorum. Kafamda 2 saat tuttuktan sonra Vusla şampuanla kafamı yıkıyorum.

 9. Zamira diyor ki:

  Kullananlar varsa nolur bildirin almak istiyorum ama korkuyorum.sahte ürünü nasıl anlayacaz

 10. Alev Alev diyor ki:

  Ayrıca saçları da çok hızlı uzatıyor. Benim saçım 15 günde 3 santim uzadı, inanılmaz! Saçları çok bakımlı, canlı ve parlak gösteriyor. Bunlar da az once yazdıklarımın yanında diğer faydaları... Bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir ama ben çok kısa bi sürede mükemmel bi sonuç aldım. Teşekkürler.