rus kremi nedir , rus kremi nereden alınmalıdır orjinal rus kremi nasıl anlaşılır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rus Kremi Nereden Satın Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet siteleri bugün yüzlerce ürün tanıtımı ile kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Üstelik bu platformda işleriniz oldukça hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. Sizler evinizde rahat rahat otururken ve ya ofisinizde bir mola verdiğinizde akıllı telefonlarınızdan, tablet ve ya bilgisayarlarınızdan tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Sitemiz resmi olarak satış yapmaktadır. Hızlı teslimat ile yaklaşık 1 ile 2 iş günü içinde paketiniz adresinizde olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Alış verişin en keyifli kısmı şüphesiz ki ürününüze kavuştuğunuz teslimat anıdır. Ancak bazı adreslerde bu işlem oldukça sıkıntılıdır. Kargo hareketlerinin belirsiz kalması müşteri için her zaman negatif bir durum olmaktadır. Site çalışanlarımız bu konuda hassas davranmakta ve tüm siparişler için kargo hareketlerini site üzerinden izleme imkânı sunmaktadır. Dilerseniz kargom nerede uygulamalarından da yararlanabilir ve sipariş numaranız ile takibinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Krem Nasıl Kullanılıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Rus kremi kolay kullanımı ile üretildiği ülkede ve şimdi artık tüm dünyada çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Beğenilerin artması kremin kolay sürülebilir olmasından da kaynaklanmaktadır. Uygulama yapacağınız bölge için bir miktar ürünü elinize ve parmak uçlarınıza alarak eşit miktarda sürerek kullanabilirsiniz. İlave kullanım bilgileri için hologram etiketli orijinal kutu üzerindeki yazıları da okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sitemiz değerli müşterileri için orijinal ürün temini sağlamaktadır. Peki, bu ne anlama gelmektedir? Sipariş verdiğiniz miktarda ürün hemen özel olarak paketlenerek adresinize doğru yola çıkmaktadır. Sorunsuzca teslim edilen paketi ilk açan sizler olursunuz. Çıkan kutu ve ya kutular güvenlik etiketli, orijinal ambalajlardır. Bu paketlerin üzerinde ürünün tam adı, içeriği, kullanım şekli, üretici firma bilgileri gibi önemli ayrıntıları bulup okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Rus Kremi İçerik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün içeriği bitkisel kaynaklıdır. Bileşenler tercih edilirken yalnızca bitki ve bitkilerden üretilen maddeler seçilmiştir. Buna göre oluşturulan formül içinde ceviz, su ve ceviz sütü yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlandırma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 set Rus Kremi 29 tl, 2 set 50 tl, 3 set ürün 75 tl, 6 set 120 tl ve 12 set + 2 set hediye 189 tl’dir.