Solante Pigmenta Losyon krem , solante güneş kremi yorumları ve kullananlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Solante Pigmenta Losyon İçin Sipariş Formu

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hazırlamaktan büyük keyif alacağınız bir sipariş formu ile sitemiz yenilenen hizmetleriyle karşınızdadır. Resmi satış yapan sitemiz sipariş bölümünde vaktinizi asla harcamayacak kısa sorulara yer vermiştir. Paketin teslim edileceği kişinin adı ve soyadı, ürünün hangi adrese ulaştırılacağına dair açık adres bilgileri yeterli olmaktadır. Bunlarla beraber isterseniz kargo şirketini de seçebilirsiniz. Kargo şubesinde de teslim alabilirsiniz. Bu ve bunun gibi isteklerinizi notlar bölümünde belirtmeyi unutmayınız. Ödemeyi nasıl yapacağınıza da bu aşamada karar verebilirsiniz. Ödeme için online ya da kapıda ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Nasıl Yapılıyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bir ve ya birden fazla ürün satın almaya karar verdiğinizde sitemiz üzerinde belirtilen fiyatlar geçerli olacaktır. Belirlediğiniz miktara karşılık gelen fiyat için ödemeyi farklı yollardan yapabilirsiniz. Bunlardan ilki sipariş formu sayfasında online ödeme yapacağım seçeneğidir. Bu ne demektir? Online ödemede kredi kartı, havale ve ya EFT yollarından biriyle belirtilen hesaba gönderim yaparak satın almayı gerçekleştirebilirsiniz. Bir diğer seçenek kapıda ödemedir. Kapıda ödemeyi de yine kredi kartı ve ya nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödememi Yaptım Ürün Ne Zaman Gelir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Site içindeki sekmeleri kullanarak ödemenizi sipariş verirken yaptınız ve onayladınız. Şimdi arkanıza yaslanıp beklemek yapacağınız en keyifli iş olacaktır. Çünkü hızlı teslimat ile paketiniz kısa sürede size ulaşacaktır. En geç iki iş günü içinde elinize gelen paketinizi alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Solante pigmenta losyon şeklinde bulunmaktadır. İçeriği tamamen bitkisel ve kullanımı oldukça pratiktir. Sadece uygulayacağınız yerin temiz olmasına ve 20 dakika önce kullanmaya özen göstermeniz yeterlidir. Bölgeye ince bir tabaka olarak sürünüz ve bu işlemi günde birkaç sefer uygulayabilir, tekrarlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Solante pigmenta güneş koruyucu losyon bitkiler, bitki özleri ve bitki sularından oluşmuştur. Bu karışımı kendi kutusunda rutubetsiz bir yerde ve çocukların ulaşamayacağı yükseklikte saklamanız tavsiye edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hızlı teslimat internet alış verişlerinde aranılan en önemli özelliktir. Seçkin şirketlerden MNG, PTT, Aras bu anlamda size sorunsuz bir teslimat hizmetini özveriyle sunmaktadır.