Stag 9000 Sprey nedir , Stag 9000 Sprey nasıl kullanılır ?

 

 

 

 

;

 

 

Stag Sprey Kullanımı

 

 

 

 
%100 orijinal ürün gönderimiyle değerli müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sunan firmamız resmi olarak satış yapmaktadır. Sipariş verdiğiniz gün ürününüz özel paketleme teknikleriyle paketlenir. Üstelik gizli kargo avantajını da kullanabilirsiniz. Böylece satın almış olduğunuz ürün paketlendikten sonra içeriği ile ilgili herhangi bir bilgi diğer kişiler tarafından görülmez. Paketinizi sadece siz aldığınızda açarsınız. Üzerinde ifade olarak ve ya görsel olarak herhangi bir veriye rastlanmaz. Ayrıca istediğiniz adresi kullanma özgürlüğünüz de vardır. Ev ve ya iş yeri adresiniz olmasına gerek yoktur. Kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz. Aldığınız ürünü istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay kullanımıyla 10-15 dakika önce 2 ve ya 3 kez püskürtme şeklinde uygulayabilirsiniz. Orijinal kutu üzerindeki kullanım talimatlarını okumayı unutmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 
Spreyi Nasıl ve Nereden Temin Edebilirim?

 

 

 

 

 

 

 

 
Tüm dünyanın gözlerinin üzerinde olduğu bu formül şimdi siz çok değerli müşterilerimiz için resmi satış yapan sitemizde satışa sunulmaktadır. Ürün Almanya’da üretilmeye başlanmıştır. Kısa sürede diğer ülkelerde satışı başlamış ve kullananların beğenisini toplamıştır. Bir kutu sprey 45 ml’dir. Ürünler farklı şekillerde hazırlanmaktadır. Stag sprey olarak tasarlanmıştır. Bu şekilde daha kolay bir kullanım imkânı tanımaktadır. Bir an önce sipariş formunda yer alan isim, soy isim ve açık adres bilgilerini doldurmaya başlayabilirsiniz. Sipariş ver butonuna basarak tek tıkla satın alma işlemlerini başlatmış olursunuz. Artan talep fazlalığı sebebiyle stok durumumuz kontrol edildikten sonra paketiniz hazırlanmaya başlar. Hızlı teslimatla kısa sürede elinizde olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hangi Kargo Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürünün adı, içeriği, fiyatı gibi konulara karar verdikten sonra sıradaki işlem kargo şirketi seçimi olacaktır. Bu konuda Türkiye’nin lider kargo şirketleri olan Aras, PTT ve ya MNG Kargo ile gönderim yapmaktayız. Aynı gün ve ücretsiz kargo avantajlarımızın yanı sıra kapıda ödeme yapabilme fırsatı da kargo şirketleriyle yaptığımız anlaşma dahilindedir. Adresinize gelen paketiniz için kapınızda kredi kartınızla ve ya nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
%100 Orijinal Ürün

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Piyasada bulunan birçok ürünün gerçek ancak bununla beraber birçok ürünün de maalesef sahte olarak satışı sağlanmaktadır. Sitemiz üzerinde gördüğünüz ürünün birebir aynısı kendi orijinal kutusunda, hologram etiketli olarak sizlere gönderilmektedir. Ürün kutusu üzerinde üretici firma hakkında genel bilgiler, saklama koşulları, kullanım şekli, içeriği, üretim yeri ve tarihi bilgileri yer almaktadır. Ürün haricen kullanılır. Bir ilaç değildir. İçerik bilgisinde yer alan alerjen maddeler hakkında bilgi edininiz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bitkisel Yağlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Stag Sprey içerisinde bazı bitkisel yağlar da kullanılmıştır. Nane yağı ve susam yağından bu anlamda bahsedebiliriz. Bitkisel yağlara ek olarak e vitamini de takviye edilmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kampanyalı Fiyat Avantajı

 

 

 

 
Tüm dünyayla aynı anda kaliteli, özel spreye sahip olmanız için kampanyalı satış fiyatımız yalnızca 39 tl olarak düzenlenmiştir.