Toma Tillo Sprey nedir nereden alınır ,Toma Tillo Sprey almadan önce okuyunuz?

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toma Tillo Sprey Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 

 
Her gün internet sitelerinde hatta sosyal medyada onlarca farklı ürün ile karşılaşmaktayız. Bu ürünlerin tanıtım reklamları, kullanıcı yorumları herkes kadar bizim de dikkatimizi çekmektedir. Üstelik tam da ihtiyaç duyduğumuz bir alanda bir ürün ise o zaman daha detaylı araştırmaya girer ve nihayetinde satın almaya bile karar verebiliriz. İşte bu geniş alış veriş platformunda karşımıza çıkan ürünlerden biridir bu sprey. Gerek bitkisel içeriği, gerek pratik kullanımı gerek ise dünya çapında popülerliği ile satın alımları oldukça artmış bir üründür. Sizler de resmi satış sitemizden satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş verdikten sonra hızlı teslimatımızı gönül rahatlığıyla bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Aynı Gün Kargo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo hareketleri çoğu zaman belirsizlikleriyle, zamana bağlı gecikmeleriyle, bir an önce ürününe kavuşmak isteyen alıcıları sayesinde en son ve en zor bölüm olmaktadır. Sitemiz bu olumsuzluklara karşı oldukça hassas davranmakta ve sipariş verdiğiniz gün saate göre aynı gün kargo işlemlerinizi başlatmaktadır. Bu şekilde teslimatınız hız kazanmış olur ve en geç iki iş günü sonunda paketiniz elinizde olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Toma Tillo spreyi kullananların sıklıkla söylediği ortak konu kolay kullanımıdır. Pratikliği ürünün sprey formunda sunulmuş olmasından da kaynaklanmaktadır. Böylece istediğiniz bölgeye birkaç kez püskürterek uygulayabilirsiniz. İşleminiz bittikten sonra 30 dakika beklemeniz gerekmektedir. Bu süre sonunda yıkayarak durulayabilirsiniz. Son kullanma tarihi geçmiş ve ya geçmekte olan ürünleri satın almayınız ve kullanmayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Muhteviyat Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Toma Tillo Sprey tamamen bitkisel bir üründür. İçeriğinde saf Meksika domatesi kabuğu soğuk sıkım öz suyu kullanılmıştır. Ayrıca C vitamini desteği de yapılmıştır. Ürünü kendi kutusunda ve serin bir yerde, çocuklardan uzakta muhafaza etmeniz önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sipariş verdiğinizde kaç adet ürün istiyorsanız ona karşılık gelen ücreti ödemeniz gerekmektedir. Bu fiyatları online sistemlerden havale ve ya EFT kullanarak ödeyebileceğiniz gibi kapıda da ödeyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet ürün 59 tl, 3 adet 112 tl (45-60 günlük paket ), 6 adet 189 tl ( 90-120 günlük paket ) olarak satılmaktadır.